Struktura organizacyjna jednostki

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Struktura organizacyjna jednostki

2018-03-23

 

mgr Jacek Farys - dyrektor szkoły
 
mgr Urszula Jaworska - wicedyrektor szkoły
 
mgr inż. Wojciech Połaniecki - kierownik szkolenia praktycznego
 
  1. Bajerczak Małgorzata - zawodowe przedmioty budowlane

  2. Barańska-Matyjasek Teresa - język polski

  3. Bąk Mirosław - praktyczne przedmioty budowlane

  4. Bęben Agnieszka - zawodowe przedmioty w reklamie

  5. Bielak Michał - praktyczne przedmioty budowlane

  6. Bielecki Andrzej - praktyczne przedmioty budowlane

  7. Dymanowski Tomasz - wychowanie fizyczne

  8. Farys Jacek - wychowanie fizyczne

  9. ks. Gajewski Mirosław - religia

  10. ks. Gawlik Tomasz - religia

  11. Greszczyńska Marta - bibliotekarz / wiedza o kulturze

  12. Grzegorczyk Bogdan - praktyczne przedmioty budowlane

  13. Hevalo Małgorzata - bibliotekarz

  14. Hoyer Krzysztof - zawodowe przedmioty informatyczne, zawodowe przedmioty informatyczne

  15. Jaworska Urszula - matematyka / przedsiębiorczość

  16. Kępińska Beata - wychowanie fizyczne

  17. Klimkowska Agnieszka - język angielski

  18. Kobuszewska Katarzyna - wychowanie fizyczne

  19. Kot Beata - geografia

  20. Krupińska Beata - chemia

  21. Kwietniowska Anna - matematyka / zawodowe przedmioty informatyczne

  22. Łapińska Iwona - język niemiecki

  23. Majos Konrad - zawodowe przedmioty informatyczne / fizyka

  24. Maleszak Dorota - matematyka

  25. Marcinowska Barbara - zawodowe przedmioty budowlane

  26. Mirecka Martyna - zawodowe przedmioty w reklamie

  27. Niedziela Roman - historia / edukacja dla bezpieczeństwa

  28. Ordowska Małgorzata - chemia

  29. Pastuszka Urszula - zawodowe przedmioty w reklamie

  30. Połaniecki Wojciech - praktyczne przedmioty budowlane

  31. Rutkowski Maciej - zawodowe przedmioty budowlane

  32. Sachno Hanna - zawodowe przedmioty informatyczne

  33. Sławińska Ewelina - język angielski

  34. Staruch Iwona - zawodowe przedmioty budowlane

  35. Tarnowska Małgorzata - język angielski

  36. Tokarz Paweł - zawodowe przedmioty geodezyjne

  37. Wesołowska Ilona - język rosyjski

  38. Wiśnios Magdalena - język angielski

  39. Wójcik Krzysztof - wychowanie fizyczne

  40. Zagórna-Wrzosek Beata - język polski

  41. Ziębora Ryszard - zawodowe przedmioty informatyczne / fizyka

  42. Ziółkowska-Raban Hanna - pedagog szkolny

 

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:ZSnr2
Data utworzenia:2018-02-27
Data publikacji:2018-02-27
Osoba sporządzająca dokument:Administrator
Osoba wprowadzająca dokument:Administrator
Liczba odwiedzin:324